Zadejte poptávku nebo dotaz

Po zadání nezávazné poptávky Vám zpracujeme nabídku. Pokud budeme potřebovat upřesnit zadání, budeme Vás kontaktovat.

Maddeo CZ s.r.o.
přesné vodoměry a měřiče tepla
úsporné kotelny, regulace
Jiráskova 899
516 01 Rychnov nad Kněžnou, CZ

Fakturační adresa (sídlo):
Maddeo CZ s.r.o. 
přesné vodoměry a měřiče tepla
Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8, CZ

IČO: 27505421, DIČ: CZ27505421

Dotazy, poptávky

Jaroslava Hrubešová
Jaroslava Hrubešová
péče o zákazníky

zdarma 800 778 778 info@maddeo.cz

pevná linka 494 377 221
mobil 734 448 819


Servis, technická podpora

servis@maddeo.cz


Maddeo CZ - služby pro bytové domy

Historie a současnost společnosti

Vznik společnosti se datuje k roku 2006, kdy hlavním zaměřením byl prodej měřící technicky pro bytová družstva, montážní firmy a teplárenské společnosti včetně servisu a prodeje dalšího sortimentu. Za vznikem společnosti v té době stály 8-leté zkušenosti jednoho ze zakladatelů společnosti. Podnikání s technickým myšlením a pomocí zkušeného týmu se začalo rozbíhat a díky vystudovanému oboru Hydraulické stroje a zařízení Viktora Kaplana na univerzitě v Brně a poznáním reality měřením vody a tepla v bytových domech se zjistilo, že je zde stále co vylepšovat z hlediska přesnosti měření u vodoměrů a prokazatelnosti hodnot, které slouží pro rozúčtování spotřebovaného množství vody nebo tepla.

V roce 2011 se mění název společnosti na Maddalena CZ s.r.o. a hlavními produkty se stal sortiment této značky. Podařilo se nám získat silné postavení na českém trhu a vydobít místo lídra v oblasti přesných neovlivnitelných vodoměrů. Zároveň pro zobrazování naměřených hodnot a přehled nad měřidly jsme začali využívat náš online systém Maddeo. Tato strategie se ukázala být velmi žádanou pro bytové domy, správce a SVJ.

V roce 2017 rozšiřujeme sortiment o další významné evropské značky, které vynikají svými významnými parametry a překonávají zažité standardy. S touto změnou se mění i název společnosti na Maddeo CZ s.r.o. Díky tomuto rozšíření sortimentu umíme našim obchodním partnerům splnit prakticky jakýkoliv požadavek na měření s cílem dosáhnout požadovaný výsledek. Působnost v bytových domech se neustále prohlubuje díky strategickým partnerům a oblastním zastoupením. Neustále hledáme nové technologie a způsoby jak našim klientům splnit jejich požadavek na přesné a neovlivnitelné měření, které je nutným požadavkem pro spravedlivé rozúčtování.

V roce 2018 nastává rozšíření o novou divizi zaměřenou na výstavbu a provoz kotelen. Zaměřujeme se na odpojování od CZT a budování nových úsporných kotelen na klíč nejen pro bytové domy. Pozornost zaměřujeme i na rekonstrukci nebo modernizaci stávajících plynových kotelen. S tím souvisejí i další služby pro energetické úspory v technologickém systému bytových domů s cílem snižování energetické náročnosti a potřeby energií společně se snížením ceny za dodávku energie v podobě efektivních opatření.

V průběhu roku 2019 senabídka služeb společnosti rozrůstá o další energetické služby. Jedná se o hydraulické vyvážení otopných soustav za účelem efektivního provozu, a s tím spojené profesionální chemické čištění otopných soustav. Dále jsme se zaměřili i na rekonstrukci plynových rozvodů spojených s revizemi. Tyto činnosti souvisí s výstavbou nových úsporných kotelen pro bytové domy, které poskytují výhodnou výrobu tepla a teplé vody pro bytové domy.

Jsme připraveni neustále vylepšovat a zkvalitňovat naši nabídku pro Vás, naše zákazníky, jak to již děláme od roku 2006. Děkujeme

Zadejte poptávku nebo dotaz

Po zadání nezávazné poptávky Vám zpracujeme nabídku. Pokud budeme potřebovat upřesnit zadání, budeme Vás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se smluvními podmínkami.

Souhlas (ANO - zaškrtnout / NE - nechat prázdné)