Zadejte poptávku nebo dotaz

Po zadání nezávazné poptávky Vám zpracujeme nabídku. Pokud budeme potřebovat upřesnit zadání, budeme Vás kontaktovat.

Dovolená je v termínu od 5.8. do 16.8. V případě naléhavých případů nás prosím kontaktujte na emailu: referentka@maddeo.cz Plně se Vám budeme věnovat od 19.8.2019, Děkujema za pochopení.

Maddeo CZ s.r.o.
přesné vodoměry a měřiče tepla
úsporné kotelny, regulace
Jiráskova 899
516 01 Rychnov nad Kněžnou, CZ

Fakturační adresa (sídlo):
Maddeo CZ s.r.o. 
přesné vodoměry a měřiče tepla
Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8, CZ

IČO: 27505421, DIČ: CZ27505421

Dotazy, poptávky

Jaroslava Hrubešová
Jaroslava Hrubešová
péče o zákazníky

zdarma 800 778 778 info@maddeo.cz

pevná linka 494 377 221
mobil 734 448 819


Servis, technická podpora

servis@maddeo.cz


Maddeo CZ - služby pro bytové domy

Historie a současnost společnosti

Vznik společnosti se datuje k roku 2006, kdy hlavním zaměřením byl prodej měřící technicky pro bytová družstva, montážní firmy a teplárenské společnosti včetně servisu a prodeje dalšího sortimentu. Za vznikem společnosti v té době stály 8-leté zkušenosti jednoho ze zakladatelů společnosti, Ing. Radka Myšáka. Podnikání s technickým myšlením a pomocí zkušeného týmu se začalo rozbíhat a díky vystudovanému oboru Hydraulické stroje a zařízení Viktora Kaplana na univerzitě v Brně a poznáním reality měřením vody a tepla v bytových domech se zjistilo, že je zde stále co vylepšovat z hlediska přesnosti měření u vodoměrů a prokazatelnosti hodnot, které slouží pro rozúčtování spotřebovaného množství vody nebo tepla.

V roce 2011 se mění název společnosti na Maddalena CZ s.r.o. a hlavními produkty se stal sortiment této značky. Podařilo se nám získat silné postavení na českém trhu a vydobít místo lídra v oblasti přesných neovlivnitelných vodoměrů. Zároveň pro zobrazování naměřených hodnot a přehled nad měřidly jsme začali využívat náš online systém Maddeo. Tato strategie se ukázala být velmi žádanou pro bytové domy, správce a SVJ.

V roce 2017 rozšiřujeme sortiment o další významné evropské značky, které vynikají svými významnými parametry a překonávají zažité standardy. S touto změnou se mění i název společnosti na Maddeo CZ s.r.o. Díky tomuto rozšíření sortimentu umíme našim obchodním partnerům splnit prakticky jakýkoliv požadavek na měření s cílem dosáhnout požadovaný výsledek. Působnost v bytových domech se neustále prohlubuje díky strategickým partnerům a oblastním zastoupením. Neustále hledáme nové technologie a způsoby jak našim klientům splnit jejich požadavek na přesné a neovlivnitelné měření, které je nutným požadavkem pro spravedlivé rozúčtování.

V roce 2018 nastává rozšíření o novou divizi zaměřenou na výstavbu a provoz kotelen. Zaměřujeme se na odpojování od CZT a budování nových úsporných kotelen na klíč nejen pro bytové domy. Pozornost zaměřujeme i na rekonstrukci nebo modernizaci stávajících plynových kotelen. S tím souvisejí i další služby pro energetické úspory v technologickém systému bytových domů s cílem snižování energetické náročnosti a potřeby energií společně se snížením ceny za dodávku energie v podobě efektivních opatření.

Ing. Radek Myšák
majitel společnosti
radek.mysak@maddeo.cz

Zadejte poptávku nebo dotaz

Po zadání nezávazné poptávky Vám zpracujeme nabídku. Pokud budeme potřebovat upřesnit zadání, budeme Vás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se smluvními podmínkami.

Souhlas (ANO - zaškrtnout / NE - nechat prázdné)